oferta

Fotele gabinetowe

Pośród naszych licznych propozycji odnajdą Państwo klasyczne oraz nowoczesne meble gabinetowe – realizacje, które zaskakują swoją ponadprzeciętną elegancja i bezapelacyjną funkcjonalnością. W zależności od Państwa preferencji meble biurowe mogą być połączeniem tradycji i surowego w swoim wykończeniu, nowoczesnego wyglądu. Z poszczególnymi propozycjami mogą się Państwo zapoznać w naszym salonie we Wrocławiu lub też na stronie internetowej. Pragniemy jednak zapewnić, że nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania – wskażą propozycje aranżacyjne, które z pewnością podniosą komfort i standard poszczególnych przestrzeni biurowych. Pragniemy również zapewnić, że do produkcji wszystkich naszych realizacji zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości – niezwykle odporne na potencjalne czynniki mechaniczne, a tym samym i zarysowania czy innego rodzaju uszkodzenia.

Dla wszystkich, ceniących sobie elegancję oraz najwyższą jakość wykonania przygotowaliśmy specjalną ofertę ONE DELUXE, w której znajdą Państwo wyjątkowe meble do siedzenia.

Wygodna pozycja w biurze to nieodłączny element efektywnej pracy. Oferujemy obrotowe fotele gabinetowe WORLD z mechanicznym siedziskiem oraz oparciem.
Carriere Design posiada w swojej ofercie tapicerowane meble do siedzenia ESTATE. Wyposażone w siłownik gazowy pozwalają na regulację wysokości oraz kąta oparcia.
Kompletując wyposażenie biura w nowoczesnym stylu warto zaopatrzyć się w fotele gabinetowe VECTOR. Oszczędna forma i modny design to jego cechy szczególne.

Wygodne miejsce pracy to podstawa wysokich efektów. Oferujemy ergonomiczne meble STRING, które pozwolą utrzymywać prawidłową postawę podczas siedzenia.
Dla poszukujących innowacyjnych rozwiązań proponujemy nowoczesne meble ACTIVE. Geometryczne formy i możliwość przekształcenia siedziska w „leżankę” to niektóre z ich cech.
Dla Klientów, ceniących sobie wygodę, niepowtarzalny styl, a także innowacyjną formę przygotowaliśmy fotele gabinetowe IN ACCES z zabudowanymi podłokietnikami.

Dla miłośników innowacyjnych rozwiązań przygotowaliśmy serię INTRATA. Posiadające szerokie siedzisko i wyprofilowane oparcie zapewnią najwyższy komfort.
Jesteśmy zdania, że miejsce do siedzenia powinno zapewniać najwyższy komfort użytkowania. Modele NEO LUX to połączenie ergonomii, elegancji i wygody.
Dla użytkowników, ceniących sobie klasyczny styl przygotowaliśmy tapicerowane meble do siedzenia INTEGRA, które doskonale sprawdzą się w eleganckim biurze.

Dla osób, mających pracę siedzącą polecamy meble FORMAT. Nasze produkty gwarantują najwyższy komfort siedzenia, a przy tym cechują się doskonałym designem.
Wyjątkowy design i najwyższa jakość wykonania to główne cechy naszych produktów. Oferujemy fotele gabinetowe PARTNER, charakteryzujące się prostą formą.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych produktach i dodaj swój adres email. Dodanie adresu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Carriere Design
ul. Powstańców Śląskich 162
53-139 Wrocław
site by LINET