oferta

Nowoczesne i ergonomiczne krzesła gabinetowe

Oryginalne formy nadają wnętrzom niebanalnego wyglądu, dlatego warto wybrać nasze krzesła gabinetowe. To meble nietuzinkowe, odznaczające się przemyślaną konstrukcją – zarówno pod kątem wyglądu, jak i komfortu. Proponujemy klasyczne modele obrotowe do biurka, które sprawdzą się podczas pracy przy komputerze bądź wykonywaniu innych prac biurowych. Zapewniają dużą mobilność, a przy tym są bardzo wygodne.


W naszym asortymencie znajdują się także modele tradycyjne. Nowoczesne krzesło do biurka bez kółek dostępne jest w naszej ofercie w wielu ciekawych wariantach wymiarowych oraz formach. Proponujemy eleganckie modele, jak też egzemplarze będące innowacyjnym spojrzeniem na meble biurowe. Modele Tiamanti, Pigi, czy Woodi odzwierciedlają nowoczesne trendy i zachwycają prostą, geometryczną formą. Wszystkie meble posiadają starannie wykonane stelaże, zapewniające wytrzymałość w obliczu obciążeń.

WOODI emanuje siłą i niezależnością.Kanciasta sylwetka nie boi się wizualnych przyzwyczajeń. Łącząc tradycyjne metody produkcji z nowoczesną...
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych produktach i dodaj swój adres email. Dodanie adresu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Carriere Design
ul. Powstańców Śląskich 162
53-139 Wrocław
site by LINET