oferta

Krzesła obrotowe: Sedna

Producent: Profim

Dzięki precyzyjnej koncepcji, kolekcja SEDNA stanowi urzeczywistnienie nowoczesnych, wygodnych i funkcjonalnych foteli. Zdecydowany charakter, subtelna linia oraz szeroka gama kolorów – to atuty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Szlachetne materiały użyte w fotelach SEDNA – polerowane aluminium, skóra, poliuretan softtouch – dają wysoką jakość, która wykracza poza czas i modę. Komfortowe, eleganckie i różnorodne siedziska wprowadzają określony styl życia w miejscu pracy.

W zależności od przeznaczenia, wybrany model może uzyskać bardzo różne funkcje i wygląd. Duża dowolność w konfiguracji dostępnych opcji sprawia, że SEDNA doskonale sprawdza się zarówno jako fotel pracowniczy, menedżerski czy przeznaczony do gabinetu prezesa. W rodzinie znajduje się również krzesło konferencyjne.

Atutem kolekcji jest połączenie najwyższej klasy mechanizmów ergonomicznych z nowoczesnym designem, który wprowadza do biura określony, charakterystyczny styl.

Rodzina SEDNA została nagrodzona w konkursie Meble Plus – Produkt Roku 2007.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych produktach i dodaj swój adres email. Dodanie adresu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Carriere Design
ul. Powstańców Śląskich 162
53-139 Wrocław
site by LINET