aktualności

Sitag PREMIUM II

SITAG PREMIUM powstało z inspiracji artystycznym potencjałem w otaczających nas przedmiotach. Nawet fotele biurowe mogą wybiegać poza swoją funkcję i nieść w sobie określony przekaz.05.12.11

SITAG PREMIUM to efekt połączenia doskonałego technicznie designu z indywidualizowaną grafiką. Emocje, prowokacje, niecodzienne zestawienia estetyk, przełamywanie barier z jednoczesnym poszanowaniem ergonomii i funkcji. Kolekcja na pograniczu sztuki i użyteczności, która ucieka od bycia konwencjonalną, oczywistą i grzeczną. Fotele chcą ubrać przestrzeń biurową, która do tej pory była estetycznie naga.

SITAG PREMIUM wpisuje się jednocześnie w trend indywidualizacji osobistej przestrzeni, niepowtarzalnego definiowania jej poprzez własną energię i emocje. Kolekcja pokazuje, że przy użyciu druku cyfrowego każdy może stworzyć indywidualny wzór i wykreować za jego pomocą swojej wnętrze. Przy użyciu prostego narzędzia internetowego zachęca także do projektowania - wyrażania własnej osobowości, pasji, przestrzeni.

Pliki do pobrania:

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych produktach i dodaj swój adres email. Dodanie adresu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Carriere Design
ul. Powstańców Śląskich 162
53-139 Wrocław
site by LINET