ERGO 2

Biurka regulowane ERGO 2

Producent: ERGOsolid

Ergonomiczne biurko elektryczne ERGO 2 świetnie sprawdzi się do pracy w biurze i w trybie home office. Zmiany pozycji pracy między siedzącą a stojącą korzystnie wpływają na nasze samopoczucie – dodają energii, zwiększają koncentrację i wydajność, poprawiają krążenie.
Ergonomiczne biurko ERGO 2 ma szeroki zakres regulacji wysokości stelaża: 58-123cm, dzięki czemu sprawdzi się również jako biurko dla dziecka. Panel sterowania ma funkcję pamięci 3 wysokości, system antykolizyjny wykrywający przeszkody oraz alarm przypominający o zmianie pozycji. Rozstaw nóg biurka jest ręcznie regulowany w zakresie 110-190cm, dzięki czemu będzie pasował do blatów o szerokości 120-200cm. 2 silniki ukryte w nogach zapewniają szybką i płynną regulację wysokości oraz duży udźwig – aż 125kg łącznie z blatem.
Masz już biurko bez regulacji wysokości, z blatem. który pasuje do pozostałych mebli w mieszkaniu? To żaden problem! Możesz kupić sam stelaż i przykręcić do niego własny blat.
Blat biurka ERGO 2 wykonany jest z płyty melaminowanej 28 mm z obrzeżami ABS. Dodatkowo, można zaopatrzyć biurko w dwa przepusty kablowe Ø 80 mm, mediabox lub top access.
Scroll to Top