EKKOM

Klient: EKKOM

Lokalizacja: Wrocław
Projekt: Wyposażenie nowego biura klienta
Powierzchnia: m2
Realizacja: 2019

Założenia klienta

Klientowi zależało na stworzeniu wyjątkowej przestrzeni, która zachęci pracowników do korzystania z biura, ułatwi bliską współpracę i komunikację między działami, a także zapewni warunki do pracy w skupieniu.

Jako wieloletni dostawca mebli dla Centrum Finansowo-Księgowego Ekkom Sp. z o.o. dobraliśmy rozwiązania do nowego biura w budynku Diamentum Office we Wrocławiu. Wyposażyliśmy przestrzenie takie jak: sale konferencyjne, open space, gabinety i recepcje. Dobierając systemy i kolorystykę kierowaliśmy się barwami firmowymi.

W tak dużej przestrzeni świetnie sprawdziły się biurka Ogi wraz z kontenerami. Krzesła biurowe Wave są ergonomiczne i idealnie dopasowane do pleców użytkownika. Panele akustyczne Sonic w żywych kolorach zapewniają prywatność w części wspólnej.

Open space

W open space wykorzystaliśmy ergonomiczne krzesła biurowe, o designie, który je wyróżnia. Posiadają szereg mechanizmów umożliwiających pełne dostosowanie siedziska do potrzeb użytkownika co sprawia, że jest w pełni ergonomiczny. Biurka, dopasowane do wnętrza, z kontenerami dla każdego pracownika są proste i funkcjonalne. Między nimi umieściliśmy panele akustyczne dla zachowania większej prywatności i pochłaniania dźwięków.

Eleganckie krzesła YouTeam świetnie sprawdziły się w gabinecie managerów. Dla większej wygody zastosowano elektryczne sterowane biurka Move. W chwilach odpoczynku i rozmów biznesowych można skorzystac z foteli Frank, które ożywiają przestrzeń zdecydowanym kolorem.

Gabinet managerów

Gabinet managerów miał przedstawiać prestiż i najlepsze wykonanie mebli od polskich firm.
Nowoczesne wzornictwo biurka to połączenie aluminium polerowanego w konstrukcji biurka z blatem ze sklejki w okleinie naturalnej. Jest to rozwiązanie będące ozdobą wyrafinowanej przestrzeni managerskiej. Całości dopełniają ergonomiczne i wysokiej jakości krzesła gabinetowe. Komfortu dopełniają fotele, które zachowują we wnętrzu minimalizm i maksymalizują poziom wygody.

W sali konferencyjnej świetnie prezentuje się stół Vank w kolorze brązu. Fotele konferencyjne Ranz wyglądają stylowo i pozwalają wygodnie spędzić wiele godzin na rozmowach biznesowych.

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna w każdej firmie jest wizytówką i tym razem nie było inaczej. Wysokie krzesła konferencyjne, z wyprofilowanym oparciem zapewniają wygodę, a przy tym nadają pomieszczeniu szyku i elegancji. Na środku ustawiliśmy nowoczesny i nadzwyczaj elegancki stół konferencyjny, który nadaje się idealnie do przestrzeni reprezentującej firmę i podwyższa jej prestiż. Konstrukcje nóg stołów stanowią chromowane stożkowe rury stalowe, na których oparte są blaty w okleinie naturalnej.

Czarna, szklana i ekskluzywna lada recepcyjna Linea jest centralnym punktem recepcji. Ciemną kolorystykę pomieszczenia ożywia sofa BeLong w pięknym kanarkwym kolorze.

Recepcja

Serce firmy – szklana lada recepcyjna– idealnie wkomponowała się do stylu recepcji. Cechuje się minimalistycznym i nowoczesnym wyglądem. Żółty akcent w postaci sofy podkreśla oryginalność wnętrza i zachęca do odpoczynku. Oprócz standardowej opcji, posiada także ciekawą modułową formę, w której możemy rozsuwać ją na dwie części i postawić między nimi stolik.

Rekomendujemy współpracę z firmą Carriere Design w zakresie aranżacji i umeblowania powierzchni biurowych. Cały proces, od aranżacji do przekazania gotowej umeblowanej powierzchni biurowej, przebiegał profesjonalnie. Aranżacja z dbałością o najmniejsze szczegóły, estetyka i fukcjonalność wnętrz, świetna komunikacja, profesjonalne wykonanie i montaż, oraz terminowa realizacja sprawiły, że już wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy i z pewnością wrócimy.

Agnieszka Czuchajewska EKKOM

Scroll to Top