Jak pracujemy?

W Carriere Design zapraszamy Cię do wspólnego tworzenia komfortowych i estetycznych przestrzeni. Aranżujemy gabinety, pomieszczenia pracownicze, open space’y, jadalnie, szatnie, recepcje i inne pomieszczenia meblami wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Proponujemy też rozwiązania akustyczne i materiały wykończeniowe, np. wykładziny obiektowe dywanowe i winylowe w różnych wzorach i kolorach. Jak wygląda proces od spotkania z Klientem do realizacji?
Opowiemy Ci o jego etapach

Spotkanie z Klientem, wstępne ustalenia

Spotykamy się osobiście lub online. Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania względem projektowanego miejsca. Dużo rozmawiamy. Może już wiesz, w jakim stylu chciałbyś mieć urządzone wnętrze? Może masz zapisane inspiracje, np. z Pinteresta, Instagrama? Jeśli tak, to świetnie – ułatwi to współpracę, prędzej trafimy w Twój gust.
A co jeśli nie masz pomysłu na wnętrze? Nie martw się – podczas spotkania pokażemyu Ci różne style we wnętrzach i łatwiej będzie Ci się odnaleźć w temacie.

Oglądamy wnętrze, które będziemy projektować – czasem wystarczy, że dostarczysz nam zwymiarowane rzuty i zdjęcia. Innym razem konieczny jest pomiar z natury, na który jedziemy ze sprzętem pomiarowym

Propozycja układu funkcjonalnego

Budujemy w programie do wizualizacji Twoje wnętrze. Ustawiamy w nim meble w potrzebnych rozmiarach. Sprawdzamy, czy będą zachowane odpowiednie odległości między poszczególnymi elementami wyposażenia. Zazwyczaj robimy 2-3 układy i wybieramy najlepszy lub wybór zostawiamy Tobie. Pokazujemy Ci układ na rzucie pomieszczenia.

Dobór konkretnych mebli i materiałów, pokazany na wizualizacjach

Mamy z czego wybierać 😊 ponieważ jesteśmy dystrybutorem czołowych polskich fabryk meblowych – m.in. MDD, Bejot, Profim, Vank, Mebelux, Nowy Styl. Mamy w ofercie również meble zagraniczne, np. włoski LAS Mobili czy Pedrali. Wybierzemy meble, które będą spełniać potrzebne funkcje. Zaproponujemy wytrzymałe materiały wykończeniowe, które będą ze sobą idealnie współgrać. Możemy to zrobić, ponieważ korzystamy z wzorników materiałów od producentów, dlatego mamy możliwość np. zobaczyć na żywo jak dany kolor tapicerki będzie wyglądał z blatami biurek itd. Efekty procesu projektowego pokażemy Ci na wizualizacjach 3D.

Czas na realizację!

Po zaakceptowaniu rozwiązań przez naszego klienta przystępujemy do realizacji projektu:

  • zamawiamy meble od naszych producentów
  • koordynujemy dostawy towaru
  • nasi montażyści wnoszą meble do docelowych pomieszczeń i montują na miejscu

Dokumentacja fotograficzna

Chętnie chwalimy się naszymi realizacjami, dlatego po montażu mebli staramy się umówić na sesję fotograficzną wnętrza, która buduje nasze portfolio.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Większość naszych mebli ma 5-letnią gwarancję. W tym okresie zapewniamy serwis gwarancyjny, a później serwis pogwarancyjny.

 

Serdecznie zapraszamy.

Carriere Design
Autor: Paulina Kasperek

Carriere Design Design

ul. Inżynierska 25a

53-228 Wrocław

Godziny otwarcia: Pn-Pt 8:30-16:30

Biuro obsługi Klienta

tel. 71 337 37 49

m:. 535 688 888

e-mail: biuro@carrieredesign.pl

 

Zostaw nam wiadomość

14 + 5 =

Call Now Button