Dlaczego opłaca się nie zwlekać z zakupem mebli do biura?

Ceny mebli szybko rosną

Rok 2021 i 2022 zaskoczyły nas częstymi zmianami cenników od naszych dostawców. Wcześniej byliśmy w stanie zapamiętać ceny naszych topowych produktów ale teraz zwyczajnie nie możemy nadążyć. Cenniki zmieniają się nawet 7 razy w roku, bywa że z miesiąca na miesiąc. Powodem tego jest – a jakże – inflacja, ale też szybko rosnące ceny materiałów – płyt drewnopochodnych i stali oraz ograniczona ich dostępność. Do tego dochodzą stale rosnące koszty transportu i utrzymania hal produkcyjnych.

Ponieważ cenniki z dnia na dzień mogą się zmienić, musieliśmy ograniczyć termin ważności ofert które Wam składamy. Dlatego jeśli już wiesz, że potrzebujesz mebli do swojego miejsca pracy, nie wahaj się zapytać nas o poradę. Pomożemy Ci wybrać dobrej jakości meble, które posłużą na lata i będą dobrze współgrały stylistycznie z Twoim wnętrzem. Możemy wykonać dla Ciebie wizualizację, żebyś widział/widziała, jak będą się mieściły i wyglądały w pomieszczeniu. Potem sprawnie sfinalizujemy zakup i montaż. Mamy nadzieję, że jeszcze przed wejściem nowych cenników 😉

Otoczenie ma wpływ na samopoczucie i jakość pracy

Nie jest tajemnicą, że samopoczucie fizyczne i psychiczne bezpośrednio przekłada się na naszą wydajność w pracy. Jeśli siedzimy źle, na niewygodnych krzesłach – czujemy się źle. Cierpi kręgosłup, ręce, nogi. Nie mamy siły i motywacji do pracy, która pogarsza stan naszego zdrowia. Dlatego im wcześniej zadbamy o ergonomię miejsca pracy, tym szybciej zaczniemy pracować lepiej i wydajniej, tym mniejsza szansa, że zrobimy sobie krzywdę. Jaki jest sens odkładania takiego wydatku? Naszym zdaniem żaden. Im wcześniej zatroszczysz się o prawidłową pozycję podczas pracy, tym mniej wydasz na rehabilitację.

Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy w aranżacji Twojego miejsca pracy 🙂

Carriere Design Design

ul. Inżynierska 25a

53-228 Wrocław

Godziny otwarcia: Pn-Pt 8:30-16:30

Biuro obsługi Klienta

tel. 71 337 37 49

m:. 535 688 888

e-mail: biuro@carrieredesign.pl

 

Zostaw nam wiadomość

11 + 3 =

Call Now Button