Kim jesteśmy?

Cześć!
Po pierwsze, musimy cię poinformować, że nie jesteśmy sklepem internetowym z meblami embarassed
Owszem, sprzedajemy meble, ale również:
doradzamy, a czasem i odradzamy laughing
przygotujemy dla Ciebie koncepcję aranżacji wnętrza oraz rozmieszczenie mebli
dobierzemy odpowiednią kolorystykę i zaprezentujemy Ci ją na wizualizacjach
poprawiamy akustykę w miejscach pracy. Współpracujemy z profesjonalnym akustykiem, który pobierze pomiary, zaproponuje ilość i rozmieszczenie elementów akustycznych
skomponujemy ergonomiczne stanowiska pracy pod konkretnych użytkowników.

Zapraszamy do naszego showroomu we Wrocławiu, gdzie nasz zespół dobierze i wyreguluje pod Ciebie konkretne modele krzeseł, ustali odpowiednią wysokość blatu biurka i położenie monitora tak, aby twoja lub twoich pracowników pozycja pracy była jak najzdrowsza, a ból pleców odszedł w zapomnienie.

Dlaczego właśnie my?

Twoje zadowolenie z naszej wspólnej współpracy przy projekcie jest dla nas priorytetowe.

Zrobimy więc co w naszej mocy, abyś nie poczuł się zignorowany, zaniedbany czy niezrozumiany. Zaprosimy cię do naszego showroomu lub spotkamy się w innym dogodnym dla Ciebie miejscu. W szczegółowej rozmowie wypytamy cię o twoje potrzeby, twoją wizję projektu oraz ustalimy jaki finalny rezultat chciałbyś uzyskać. Następnym krokiem będzie sporządzenie oferty dostosowanej do wspólnie ustalonych wcześniej założeń. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagać to oferta uzupełniona specjalnie wykonanymi wizualizacjami.

Zaakceptowaną ofertę w czyn przekują nasi doświadczeni montażyści. Możesz być pewien, że na każdym etapie współpracy kontakt między nami będzie otwarty.

Czytaj dalej

Znaczy to, że gdy zajdzie taka potrzeba będziemy się z tobą kontaktować, abyś był zawsze na bieżąco z projektem. Działa to również w drugą, jeżeli przyjdzie ci do głowy jakiś pomysł czy będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, to śmiało się z nami kontaktujesz. Jeżeli twoje pomysły będą możliwe do spełnienia, to jak najbardziej je wprowadzimy, wątpliwości rozwiejemy, a na pytania odpowiemy.

Działamy na rynku już ponad 26 lat i przez ten długi okres udało się nam rozwinąć
sieć współprac z mniejszymi i większymi stolarniami, ślusarzami, kamieniarzami, tapicerami, manufakturami mebli. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia wykonane na wymiar.

W trakcie tej długiej działalności w branży mieliśmy okazję przetestować w praktyce wiele rozwiązań meblarskich i aranżacyjnych. Jesteśmy więc w stanie zaproponować te, które najlepiej się sprawdzą w Twojej sytuacji.

Każda współpraca jest przez nas traktowana indywidualnie i od poczynionych ustaleń zależeć będzie propozycja wyposażenia, aranżacji oraz ich warianty. Wszystko to postaramy się dostosować do twojego budżetu.

Dlaczego nie warto czekać?

Są dwa podstawowe powody, dlaczego rozsądnie jest skontaktować się z nami jak najszybciej:

  • Gdy jesteś na etapie projektu lub wyboru lokalu jesteśmy w stanie doradzić i odpowiednio skorygować rozmieszczenie mediów, oświetlenia, układ ścian działowych czy układów funkcjonalnych. Jeżeli te zmiany nie zostaną naniesione na odpowiednio wczesnym etapie, późniejsze modernizacje mogą być znacznie droższe albo nie będą w ogóle możliwe do zrealizowania.
Czytaj dalej

W takiej sytuacji jest duża szansa, że aranżacja nie będzie najbardziej wydajna i efektowna a ty nie będziesz zadowolony z finalnego efektu.

DAJ NAM SZANSĘ SOBIE DORADZIĆ.

  • Rozchwiana sytuacja na rynkach światowych dotyka niestety również branżę meblarską. Wzrost ceny gazu, prądu, zerwane łańcuchy dostaw są to czynniki, z którymi my oraz wszyscy producenci muszą się liczyć. Ceny mebli zmieniają się nawet do kilku razy w roku. Kupując wyposażenie odpowiednio wcześniej, będziesz się mógł uchronić od nieprzewidzianych wzrostów cen w przyszłości.

Ile to kosztuje?

Czasem się może zdarzyć, że przedstawiona przez nas oferta będzie droższa od tej pokazanej ci przez konkurencyjną firmę. Naszym celem jest dostarczać meble i aranżacje na odpowiednim poziomie jakościowym. Niższa cena w innej firmie może wynikać z tego, że produkty przez nich oferowane są niższej jakości. Mogą wyglądać podobnie, ale są wykonane z gorszej jakości materiałów, gorszej gatunkowo stali, nie posiadają odpowiednich atestów przeciwpożarowych

Czytaj dalej

Jeżeli masz wątpliwości, dlaczego czasem cena może być różna, śmiało zapytaj nas, a postaramy się ci to jasno wytłumaczyć. Oprowadzimy cię po naszym salonie, pokażemy ci wykorzystywane przez nas materiały, przedstawimy atesty wytrzymałości. Jeżeli nawet taka wizyta cię nie przekona to trudno, pożegnamy się w życzliwości i z uśmiechem życzymy ci odwiedzenia nas przy innej okazji.

Meble na zamówienie – dlaczego tak?

Większość oferowanych przez nas produktów jest dostępna tylko na zamówienie. Wynika to z tej prostej przyczyny, jaką jest uniknięcie potrzeby magazynowania. Magazynowanie w każdej branży odpowiedzialne jest za lwią część finalnej ceny dla klienta. Chcąc dostarczać dobre meble, w równie dobrej cenie staramy się unikać niepotrzebnych kosztów na nią wpływających.

Czytaj dalej

Drugim  powodem odpowiadającym na pytanie “dlaczego większość naszych produktów jest na zamówienie?” jest nasza szeroka oferta. Nie jesteśmy tak dużą firmą jak szwedzkie przedsiębiorstwo zaczynające się na I a kończące na KEA, więc gdybyśmy chcieli mieć ofertę z każdym produktem dostępnym od ręki to musielibyśmy posiadać magazyny o powierzchni dwóch boisk piłkarskich.
Dzięki temu, że nasze meble są wykonywane na zamówienie, możemy zaoferować nie tylko szeroką gamę mebli w różnych stylach, ale również ich wielokolorowe odmiany oraz ogromną ilość rozwiązań tapicerskich. Nie będzie również dla nas problemem dostosowanie wyposażenia do nietypowych wymiarów i kształtów dzięki elastyczności naszej i naszych dostawców.

aranżacja pokoju socjalnego
Aranżacja biura
Sala konferencyjna
Meble gabinetowe
Call Now Button