Vulcan

Klient: Vulcan

Lokalizacja: Wrocław
Projekt: Strefa relaksu i strefa spotkań
Powierzchnia: m2
Realizacja: 2023

wyposażenie chillout room'u

Nasza firma sostała poproszona przez Klienta o zaaranżowanie w swoim biurze strefy relaksu oraz strefy spotkań.

W pierwszym projekcie pomieszczenie o powierzchni ok 46 m² zostało przekształcone w chilloutroom, w stylistyce tropikalnej. Na szarą wykładzinę położyliśmy sizalowe dywany. Jedna ze ścian została wyłożona fototapetą, druga – okładziną ze starych desek, a pozostałe – zacieranym tynkiem. Sufit przykryty został pasami tkaniny, przez którą będzie docierać rozproszone światło.

strefa kreatywna

Drugim projektem dla Klienta byla strefa kreatywna i spotkań. Założeniem była kolorowa i wesoła aranżacja wnętrza, ktora jednocześnie będzie na tyle uniwersalna, żeby przeprowadzic w niej spotkanie biznesowe, a także luźne rozmowy i kreatywność .

Zastosowliśmy miękkie pufy Roll i Celoo, dzięki którym spotkania można przeprowadzić wygodniej. Między strefami postawiliśmy mobilną ściankę akustyczną Ellipse dla wiekszej prywatności.

Udogodnienia biurowe

Wyposażyliśmy części biurowe w tzw benche (OGI Y z MDD), czyli biurka ze wspólnym stelażem, panele międzybiurkowe i szafki skrytkowe (lockers z MDD) dla pracowników. Ponadto dostarczyliśmy krzesła i stoły do części wspólnej i do sali konferencyjnej (Ultra + stół konf. na nodze drewnianej MDD).

Scroll to Top