Point

Pufy Point

Producent: Bejot

Point to nic innego jak pufa w nowoczesnym wydaniu. Niskie siedzisko tapicerowane materiałem w kształcie koła o różnych wymiarach, mogą być niższe, wyższe, mniejsze, większe. Możemy je dobierać w różnych formach, więc jednocześnie nadają w przestrzeni dynamiki i funkcjonalności.
Pufy Point sprawdzą się w:
  • sali relaksu – gdzie chcemy w nieformalny sposób spędzić chwilę z kolegami z pracy
  • sali zabaw dla dzieci lub na szkolnym korytarzu
  • lobby hotelowym
Elastyczność dzięki kolorystyce jest tak duża, że równie dobrze dopasujemy je do wnętrz poprzez dobór materiału, wzoru i koloru. Zaletą puf Point jest ich mobilność i funkcjonalność. Możemy przestawiać je w każde miejsce w pomieszczeniu. Poprzez ich różnorodne wymiary, możemy zaaranżować je w małe lub duże koła. Dzięki temu że do wnętrza wprowadzimy tapicerowane materiałem pufy Point, otrzymamy efekt akustyczny, ponieważ każdy dodatkowy element materiałowy pochłania niechciane dźwięki, więc wykorzystując pufy Point w np. chillout roomie, bibliotece czy sali zabaw dla dzieci, jesteśmy w stanie lekko obniżyć poziom hałasu.
Warianty jakie oferuje nam projekt puf Point, to ich wymiary przede wszystkim. Model możemy wybrać pomiędzy rozmiarami o średnicy 450, 900 i 1200 mm. Wysokości to 410 i 440 mm. Przy użyciu trzech wymiarów i zaaranżowania ich wspólnie, efekt jest niepowtarzalny. Nadaje świeżości i lekkiego szaleństwa w pomieszczeniu. Dodając do tego barwne i przyjemne w dotyku materiały, wywołują dodatkową satysfakcję w korzystaniu z nich.
Scroll to Top