Soft Serve

Klient: Soft Serve

Lokalizacja: Wrocław, Białystok, Gliwice
Projekt: Przeniesienie siedziby firmy, wyposażenie pozostałych biur
Realizacja: 2015 - 2021

Historia współpracy

Współpracę z firmą SoftServe nawiązaliśmy w 2015 kiedy pojawiła się na polskim rynku. Przez kilka lat mieliśmy okazję współpracować na wielu płaszczyznach. Wyposażyliśmy biura zlokalizowane w różnych częściach Polski – we Wrocławiu, w Białymstoku oraz w Gliwicach. Uczestniczyliśmy w procesie dostarczania mebli oraz planowania przestrzeni od strony wizualnej i funkcjonalnej.
W lutym 2020 z powodzeniem udało nam się zrealizować przeprowadzkę obejmującą meble biurowe, rzeczy służbowe i osobiste pracowników oraz sprzęt IT. W sumie przedsięwzięcie obejmowało przeniesienie ponad 200 stanowisk pracy wraz ze sprzętem i umeblowaniem.

Sprzęt z naszej oferty wykorzystany został w siedzibie firmy w Białymstoku. Krzesła Xenon umożliwiają wygodę siedzenia i dopasowanie do sylwetki, a klasyczne w swoim kształcie biurka Ogi świetnie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Pomiędzy biurkami umieściliśmy akustyczne panele biurkowe Sonic, które pozwalają tłumić hałas i zachować prywatność. Wszystkie niezbędne dokumenty pomieszczą kontenerki biurkowe dopasowane do wnętrza.

Wyposażenie biur

W ramach długofalowej współpracy wyposażyliśmy biura SoftServe w meble biurowe, kuchenne wraz z zabudową AGD, strefy relaksu (soft seating), panele ścienne, panele sufitowe, zabudowy recepcyjne, tapety i lampy. Za każdym razem staraliśmy się dopasować do potrzeb klienta.

W siedzibie Klienta we Wrocławiu w recepcji ustawiliśmy modułową ladę Tera, w której połączenie błyszczących elementów HPL z białą lub imitującą drewno płytą subtelnie wskazują na elegancję i prestiż miejsca.

Strefa relaksu

W siedzibie Klienta we Wrocławiu wyposażyliśmy także strefę relaksu. Wnętrze utrzymane jest w kolorystyce firmy. Dzięki ściankom mebli modułowych, stworzyliśmy intymną atmosferę, w której można prowadzić nieformalne spotkania lub rozmowy telefoniczne. Zastosowaliśmy sofy modułowe Mont dwu- i kilkuosobowe, z których możemy tworzyć unikalną przestrzeń, w której możemy wygodnie usiąć i zrelaksować się. Dobrane do systemu stoliki kawowe Voo Voo są małe, na wyprofilowanym stelażu. Dzięki specjalnemu designowi zapewniają oszczędność przestrzeni. Można swobodnie wsunąć go pod kanapę i postawić filiżankę kawy lub laptopa.

Wachlarz usług Carriere Design jest bardzo szeroki. Z ich pomocą wyposażyliśmy biura zlokalizowane w różnych częściach Polski oraz zrealizowaliśmy przeprowadzkę siedzimy (przeniesienie ponad 200 stanowisk). Z pomocą Carriere Design biura softServe udało się wyposażyć w meble biurowe, kuchenne wraz z budową AGD, soft seating, panele ścienne, panele sufitowe, zabudowy recepcyjne oraz lampy. Pracownicy CD to umiejętność spełniania wymagań i potrzeb klienta. Rozwiązywanie problemów jest traktowane priorytetowo, a jakość stoi na pierServe pozwoliła na uniknięcie wielu problemów i znacznie przyspieszyła pracę.

Nina Sokołowska SoftServe

Sala konferencyjna w Gliwicach wyposażona została w funkcjonalne i wszechstronne krzesła Orte oraz prosty w swojej formie stół konferencyjny Ogi.

Więcej zdjęć z biur SoftServe:

Scroll to Top