Galeria Sudecka

Inwestor: Galeria Sudecka

Lokalizacja: Jelenia Góra
Projekt: Aranżacja lobby
Projektant: EPP Poland
Realizacja: 2021 i 2023

Historia współpracy

Największy zarządca centrów handlowych w Polsce pod względem powierzchni najmu, firma EPP Poland, rozpoczęła z nami współpracę w 2021 roku. Był to pierwszy krok do długofalowej współpracy.
Przygodę rozpoczęliśmy od Galerii w Jeleniej Górze gdzie dostarczyliśmy sofy, pufy, stoliki i wykładziny do stref odpoczynku w galerii handlowej.

W przestrzeni lobby zostały wykorzystane pasujące stylem i kolorystyką sofy modułowe Leaf, pufy Hippo oraz wykładzina Bolon. Dla wygody użytkowników postawilismy także wytrzymałe stoliki kawowe.

Wygoda i funkcjonalność

Wyspy z sofami wykonane zostały w 3 zestawieniach kolorystycznych. Meble miały być lekkie i odporne na zabrudzenia ze względu na miejsce użyteczności publicznej. Są pokryte wysokiej jakości tkaniną, którą stosunkowo łatwo się myje. Kanapy wyposażono w ładowarki. Zastosowane stoliki kawowe są niewielkie i łatwe do przestawienia. Pufy w strefach wypoczynku zostały zaprojektowane tak, aby mogły zostać wykorzystane na wiele różnych sposobów. Mają przymocowany stolika, a dzięki dostępnym jego dwóm wysokościom sprawdzi się jako stolik kawowy ale również jako siedzisko z bocznym podstawkiem. Wykładziny w kolorze mebli są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia.

Między sklepami ustawiliśmy modułowe pufy Bazalto z możliwością łączenia. Zachęcaja do odpoczynku podczas zakupów.

Scroll to Top