Krzesła i fotele konferencyjne

Krzesła i fotele konferencyjne

Krzesła lub fotele biurowe to elementy bardzo ważne do zapewnienia nam komfortu pracy. Dzięki nim dbamy o nasze zdrowie w trakcie wielogodzinnej pracy przy komputerze lub podczas długich konferencji biznesowych i okolicznościowych. Warto korzystać z oferty i pomocy doradców z Carriere Design przy wyborze najlepszych rozwiązań.

Paralel

Clubin

Epocc

Fan

Gaya

In Access

Hens

Lumi

Kaika

Baltic Soft

Loit

Orte

Mariel

Ovidio

Kyos

Plio

Shila

Ranz

Mate

Time

Sky line

Ox:co

Timanti

Tini

Ultra

Zoom

Woodi

Ulti

You

Piękne, wygodne i praktyczne krzesła konferencyjne w Carriere Design

Znalezienie idealnego krzesła konferencyjnego to nie lada wyzwanie. Dlaczego? Ponieważ to, co stoi za tym skromnym elementem wyposażenia, to znacznie więcej niż cztery nogi i siedzisko. W świecie biznesu, gdzie każde spotkanie, narada czy konferencja ma ogromne znaczenie, krzesła konferencyjne odgrywają kluczową rolę. Dla nas – ekspertów w dziedzinie mebli biurowych – każdy detal ma znaczenie. Zapraszamy do poznania oferty foteli i krzeseł konferencyjnych w naszym sklepie. 

Współczesne krzesła konferencyjne to połączenie elegancji z nowoczesnością. Proste linie, eleganckie wykończenia, a przede wszystkim uniwersalność, dzięki której idealnie wkomponują się w każde wnętrze – od klasycznych, tradycyjnych biur po awangardowe przestrzenie coworkingowe. Dbamy również o ergonomię – długie godziny spędzone na naradach czy konferencjach wymagają krzeseł, które zapewniają wsparcie dla kręgosłupa, odpowiednie podparcie dla lędźwi oraz możliwość regulacji. To inwestycja w zdrowie pracowników i gwarancja efektywności spotkań.

Niezbędne w każdym biurze – krzesła i fotele konferencyjne

Krzesła i fotele konferencyjne to nieodłączny element wyposażenia sal, czy gabinetów. W zależności od potrzeb możemy zastosować w krzesłach różnego rodzaju stelaże: krzyżakowe typu pająk, na czterech nogach, kółka, płozy lub na podstawie talerzowej o konstrukcji chromowanej lub malowanej proszkowo, drewnianej lub tworzywowej. Siedziska mogą być wykonane ze sklejki, drewna, w pełni tapicerowane lub z łączonych materiałów. Dla zapewnienia dobrej organizacji miejsca, dużo modeli krzeseł konferencyjnych posiada możliwość sztaplowania, czyli wstawiania jednego krzesła w drugie, tak by ze złożonych krzeseł powstawała „kolumna”. Umożliwia to magazynowanie dużej ilości krzeseł na małej powierzchni. W naszej ofercie oprócz standardowych krzeseł konferencyjnych znajdują się również eleganckie krzesła i fotele konferencyjno-gabinetowe, których odpowiednik znajdziemy również w modelach obrotowych, co ułatwia nam aranżację na przykład luksusowego gabinetu. Oferta krzeseł i foteli konferencyjnych jest tak rozbudowana, że każdy znajdzie swój wymarzony produkt. Nawet gdy szeroka gama tapicerek, elementów drewnianych czy metalowych będzie dość kłopotliwa i wybór czasami może okazać się skomplikowany, to jesteśmy po to, by doradzić naszym Klientom przy nawet najtrudniejszej decyzji.

Krzesła konferencyjne – idealne do zadań specjalnych

Krzesła konferencyjne w naszej ofercie to w dużej mierze kompleksowe modele odnoszące się do krzeseł biurowych lub gabinetowych. Większość projektów opartych jest na połączeniu fotela biurowego ze spójną kolekcją foteli konferencyjnych, które idealnie pasują do całości gdy chcemy wyposażyć gabinet Dyrektora lub wypełnić salę konferencyjną o taki sam motyw wizualny. Krzesła konferencyjne jakie oferuje firma Carriere Design z Wrocławia to różnego rodzaju projekty krzeseł i foteli konferencyjnych od nowoczesnych fantazyjnych wzorów, po klasyczne, kończąc na eleganckich, luksusowych formach. W ofercie znajdziemy ogromny wybór stelaży, wysokości siedzisk, możliwości tapicerowania i funkcjonalności danego krzesła. Dobierzemy modele nie tylko do gabinetów czy sal konferencyjnych, ale także do sal wykładowych, koncertowych i do wielu innych wariantów.

Zobacz krzesła konferencyjne w naszej siedzibie we Wrocławiu przy ulicy Inżynierskiej 25a.

Scroll to Top