Stoły

Stoły

Stoły biurowe, konferencyjne i stoliki kawowe to nieodłączny element każdej powierzchni biurowej. W Carriere Design oferujemy m.in. stoliki niskie, dedykowane systemom i kolekcjom soft seating, jak i niezależne, które wkomponują się jako element uzupełniający każdej aranżacji. Wysokie stoły będą idealne do miejsc „coffee point” lub „hot-desk”. Mogą posiadać formę okrągłego stolika na nodze talerzowej lub prostokątnego stołu na nieszablonowym stelażu, który nada się np. do kafeterii pracowniczej.
Stoły wysokie
Stóły wysokie to idealna propozycja do aranżacji stref chillout. Dzięki różnorodności rozmiarów, stoły doskonale nadają się również do kantyn i stref lounge. Szeroka gama kolorów pozwala łatwo dopasować je do każdego stylu. Meble te dedykowane są wymagającym użytkownikom, chcącym stworzyć niebanalne, a przede wszystkim funkcjonalne wnętrza.
Stoły konferencyjne
Najważniejszym elementem wyposażenia sali spotkań jest stół konferencyjny. To przy nim odbywają się zebrania, podejmowane są ważne decyzje oraz prowadzone intensywne negocjacje czy podpisywane kluczowe umowy. W sali konferencyjnej niejednokrotnie ważą się losy firmy, tworzy się jej przyszłość. Zatem wybór stołu przy którym będziemy zasiadać musi być dokładnie przemyślany. Odpowiedni stół konferencyjny powinien być z jednej strony dopasowany do wnętrza i stylu firmy oraz jej działalności, z drugiej zaś elegancki i przede wszystkim praktyczny. W Carriere Design znajdziesz wiele modeli stołów oraz krzeseł do sali konferencyjnej, a nasi sprzedawcy z przyjemnością pomogą Ci dokonać wyboru najlepszego z możliwych.
Stoliki kawowe
W biurach doskonale sprawdzają się stoliki kawowe. Te niewielkie, ale niezwykle praktyczne stoły do biura są idealne do ustawienia w poczekalniach, przestrzeniach rekreacyjnych lub na spotkaniach biznesowych. Stoliki kawowe są dostępne w różnych wzorach i wykończeniach, dzięki czemu można dopasować je do stylu przestrzeni biurowej. Wygodne półki lub szuflady pozwalają na przechowywanie czasopism, pilotów do telewizora lub innych drobiazgów, które są potrzebne podczas spotkań lub chwil relaksu.
Scroll to Top