Lady recepcyjne

Lady recepcyjne

Lada to serce recepcji, to pierwszy element, na który klient lub gość spojrzy podczas wizyty w odwiedzanej firmie. Z tego powodu lada recepcyjna powinna być estetycznie wykonana, jej design dopasowany do wystroju i charakteru wnętrza, a również funkcjonalna. Recepcja to miejsce, w którym inicjowane są relacje z gośćmi i kluczowymi klientami firmy, dlatego powinna być wyjątkowa. Carriere Design oferuje swoim Klientom nowoczesne meble na recepcje, dostępne jako okrągłe lady lub nieszablonowe formy.

Wave

Linea

Zig-zag

Tera

Valde

Trito

Alpa

Net

Aske

Lada recepcyjna jako wizytówka firmy

Wizerunkowo, niezwykle istotnym elementem wyposażenia każdego biura jest lada recepcyjna. To tutaj każdy gość Państwa biura trafia w pierwszej kolejności i często to właśnie to miejsce ma wyjątkowe znaczenie i wpływ na tak zwane pierwsze wrażenie. Warto więc zdecydować się na aranżację, która przez lata pozwoli Państwu nie tylko podejmować się sprawnej obsługi Gości i Klientów, ale również ułatwi budowanie wyrazistego i pozytywnego wizerunku marki. Lady recepcyjne oferowane przez Carriere Design to gwarancja osiągnięcia najlepszego efektu.

Jakie zalety posiada lada recepcyjna w przestrzeni firmowej?

Szeroki wybór lad recepcyjnych w ofercie Carriere Design zapewnia zbudowanie wyrazistego i pozytywnego wizerunku marki, jak i ergonomicznego użytkowania przez lata. Każdą ladę można skonstruować pod własne potrzeby. Opierają się na elementach z których po połączeniu tworzymy potrzebną nam wielkość. Wyposażenie wewnątrz lady również możemy dopasować do potrzeb, wypełniając dodatkowymi szafkami czy kontenerami. Lady recepcyjne posiadają również możliwość dołączenia niższego elementu, przy którym obsłużymy osoby niepełnosprawne lub posłuży nam to jako miejsce do przyjmowania klientów. Jest to gwarancja pełnego zadowolenia i uzyskania pożądanego efektu. Chętnie pomożemy w wyborze najlepiej dopasowanego do danego wnętrza oraz branży modelu – jesteśmy pewni, iż spełni on nawet najwyższe wymagania. Nie mamy też wątpliwości co do tego, że uda nam się Państwa mile zaskoczyć naszymi realizacjami.

Dlaczego warto postawić na nowoczesność? Nieszablonowa lada recepcyjna – odzwierciedlenie charakteru Twojej firmy

Wybór odpowiedniej lady recepcyjnej nie jest tak oczywisty, ponieważ każde biuro jest urządzone w nieco inny sposób. Kiedy projektujemy nasze wymarzone biuro to staramy się, żeby posiadało cząstkę naszego stylu! Dlatego jeżeli jesteśmy szaleni i lubimy stawiać na nieszablonowość to nowoczesne lady recepcyjne są oczywiste, prawda?! No właśnie, to przecież nowoczesne formy o geometrycznych kształtach, wykonane ze szkła i podświetlane lampkami typu LED sprawiają, że nasza wymarzona przestrzeń będzie po pierwsze – nasza, a po drugie – zaprojektowana od początku do końca w spójny sposób z resztą biura. Carriere Design oferuje dla klientów, którzy nie lubią prostolinijnych rozwiązań, nowoczesne meble na recepcje, które są dostępne jako okrągłe lady czy nieszablonowe formy pozwalające na odzwierciedlenie specjalizacji firmy. Co więcej, oferujemy nowoczesne lady recepcyjnej z organicznymi elementami lub falistym frontem, które nadadzą dynamiki przestrzeni.

Nowoczesna lada recepcyjna czy może klasyczna recepcja biurowa? Kierunków jest bardzo wiele w kontekście doboru odpowiedniej lady recepcyjnej. W naszym sklepie znajdziesz wiele możliwości – jest dostępna lada recepcyjna narożna, mała lada recepcyjna czy klasyczne biurko recepcyjne. A gdyby tak udać się do salonu we Wrocławiu, sprawdzić znalezioną w internecie nowoczesną ladę recepcyjną i porównać z bardziej klasycznym podejściem, recepcją biurową a la biurko recepcyjne? Nic prostszego, oferujemy takie usługi! Po prawej stronie znajduje się krótki formularz, który pozwoli Ci na szybki kontakt z naszymi konsultantami👇👇

Scroll to Top