Pragniemy zaświadczyć, że firma Carriere Design w 2022 roku zrealizowała dostawy mebli do lobby naszego flagowego biurowca Warsaw Trade Tower w Warszawie. Firma nie tylko dostarczyła produkty wg zapotrzebowania, ale również nadzorowała cały proces logistyczny i montażowy, a wszelkie prace odbywały się terminowo, rzetelnie i z należytą starannością. Życzymy powodzenia w kolejnych realizacjach, licząc na dalsze wspólne rearażacje. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że firma Carriere Design doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.

Krystian Chrobok Dyrektor Techniczny Central & Northern Poland
Wachlarz usług Carriere Design jest bardzo szeroki. Z ich pomocą wyposażyliśmy biura zlokalizowane w różnych częściach Polski oraz zrealizowaliśmy przeprowadzkę siedzimy (przeniesienie ponad 200 stanowisk). Z pomocą Carriere Design biura softServe udało się wyposażyć w meble biurowe, kuchenne wraz z budową AGD, soft seating, panele ścienne, panele sufitowe, zabudowy recepcyjne oraz lampy. Pracownicy CD to umiejętność spełniania wymagań i potrzeb klienta. Rozwiązywanie problemów jest traktowane priorytetowo, a jakość stoi na pierServe pozwoliła na uniknięcie wielu problemów i znacznie przyspieszyła pracę.

Nina Sokołowska SoftServe
Rekomendujemy współpracę z firmą Carriere Design w zakresie aranżacji i umeblowania powierzchni biurowych. Cały proces, od aranżacji do przekazania gotowej umeblowanej powierzchni biurowej, przebiegał profesjonalnie. Aranżacja z dbałością o najmniejsze szczegóły, estetyka i fukcjonalność wnętrz, świetna komunikacja, profesjonalne wykonanie i montaż, oraz terminowa realizacja sprawiły, że już wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy i z pewnością wrócimy.

Agnieszka Czuchajewska EKKOM
Previous slide
Next slide
Scroll to Top