O Nas

Jesteśmy profesjonalistami w doborze mebli biurowych oraz projektowaniu i dostosowaniu wnętrz biurowych do Państwa potrzeb. Na rynku krajowym działamy od ponad 26 lat. W czym jesteśmy najlepsi?

Zapraszamy do naszego showroomu we Wrocławiu, gdzie nasz zespół dobierze odpowiednie krzesła, ustali najlepszą wysokość blatu biurka i położenie monitora tak, aby pozycja pracy Twoich pracowników i Twoja była jak najzdrowsza.

Poznaj zespół

Dariusz

Być w środku wydarzeń.. podążać za wyzwaniami.. pomagać szczęściu nigdy się z nim nie rozstając! Przyglądać światu z dystansu..Nie stawać na głowie planując.. czynić to w spokoju i z przyjemnością. Energią życzliwych ludzi radować okazując im wdzięczność. Cieszyć najmniejszym sukcesem i uśmiechać..

Beata

Carriere Design to moje dziecko i ponad 26 letnia przygoda tworzenia pięknych, komfortowych przestrzeni i aranżacji wnętrz biurowych dla dużych firm. Zarządzanie firmą, wytyczanie jej ścieżek rozwoju oraz obsługa kluczowych klientów utrzymuje mnie w ciągłej aktywności i pasji do stworzenia perfekcyjnego wnętrza i zadowolenia klienta. Od 4 lat Carriere Design jest członkiem międzynarodowej organizacji BNI, zrzeszającej aktywnie działających przedsiębiorców. W wolnych chwilach regularnie uprawiam jogę i podróżuję. Lubię poznawać nowych ludzi i czerpać z ich wiedzy i doświadczenia.

Sylwia

Jestem kierownikiem biura. W firmie, niczym żongler, zajmuję się logistyką, zamówieniami, fakturami, obsługą klienta i kieruję całym zespołem. Po pracy jestem żoną, mamą dwóch córek i psa. Kocham góry miłością absolutną.

Paulina

W Carriere Design projektuję wnętrza. Nie mniej interesują mnie zakamarki duszy. Po godzinach pracy lubię gapić się w chmury, chodzić po górach i żeglować, biwakować, pływać kajakiem i tańczyć.

Kacper

W naszej firmie zajmuję się logistyką oraz wsparciem działu sprzedaży. Prywatnie jestem piwowarem, fanem NBA, zaawansowanym przerzucaczem żelastwa na siłowni i graczem (Disco Elysium to produkcja wszechczasów).

Scroll to Top