Motto

Krzesła i fotele biurowe Motto

Producent: Profirm

Oryginalna linia oparta o prosty design to cecha, która wyróżnia krzesło obrotowe Motto. Jego lekko ścięte oparcie nadaje mu nietypowego i przyjemnego dla oka wyglądu. Posiada oparcie tapicerowane w całości. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorów oraz tkanina, którą wykończone jest krzesło. Tapicerowanie jest możliwe także po połączeniu dwóch kolorów tkanin. Poprzez wyeliminowanie widocznego plastiku na oparciu, Motto nadaje się do pracy w przestrzeniach mniej oficjalnych oraz w domu. Oparcie regulowane na wysokość jest wyjątkowo elastyczne i może być odchylane w dowolnym kierunku.

Fotel Motto posiada mechanizm synchroniczny z kilkoma różnymi funkcjami:

  • Synchro S – regulacja wysokości siedziska, regulacja synchronicznego odchylania oparcia / siedziska z możliwością dostosowania sprężystości odchylenia oparcia do ciężaru siedzącego. Możliwość blokowania mechanizmu w 5 pozycjach.
  • Synchro SL – mechanizm S z dodatkową funkcją (L) wysuwu siedziska. Możliwość blokowania mechanizmu w 5 pozycjach.
  • Synchro SFL – mechanizm SL z dodatkową funkcją pochylenia siedziska i oparcia. Możliwość blokowania mechanizmu w 4 pozycjach.
  • Synchro ST – regulacja wysokości siedziska, regulacja synchronicznego odchylania oparcia / siedziska z automatycznym dostosowaniem sprężystości odchylenia oparcia do ciężaru siedzącego. Możliwość  blokowania mechanizmu  tylko  w  pozycji prostopadłej.
  • Synchro STL – mechanizm ST z funkcją wysuwu siedziska. Możliwość blokowania mechanizmu tylko w pozycji prostopadłej.

Podłokietniki natomiast występują w dwóch wersjach: regulowane góra-dół i regulowane góra-dół, przód-tył i na boki.

4Me
Producent
Nowy Styl
Nazwa produktu
4Me
Mechanizm
synchroniczny
Oparcie
tapicerowane, siatkowe
Zagłówek
Wysuw siedziska
Regulacja lędźwiowa
opcjonalnie
Podłokietniki
stały, regulowany 2D, 4D
Krzyżak/podstawa
czarny, aluminium polerowane lub malowane
Gwarancja
5 lat
Scroll to Top