Xenium

Krzesła i fotele biurowe Xenium

Producent: Nowy Styl

Obrotowe krzesło biurowe Xenium, to zachwycający design i najwyższej jakości ergonomia. Jego niespotykana konstrukcja oparcia Duo Back perfekcyjnie dopasowuje się do użytkownika. Funkcje modelu Xenium
  • Regulowany zagłówek
  • Regulowane oparcie w trzech wariantach: Duo back, pełne plecy tapicerowane w całości, pełne plecy tapicerowane siatką
  • Regulowane podłokietniki
  • Mechanizm synchroniczny z wysuwem siedziska
  • Regulacja wysokości siedziska
Zalety krzeseł obrotowych Xenium Krzesła Xenium to fotele biurowe posiadające mnóstwo zalet. Przede wszystkim idealne dopasowanie do użytkownika, dzięki ergonomicznie zaprojektowanemu oparciu. Pełen zakres regulacji m.in. podłokietniki 2D regulowane góra-dół lub 4D regulowane góra-dół, przód-tył i na boki. Regulacja oparcia góra-dół przy czym jednocześnie dopasowuje się to do naszych lędźwi. Regulacja manualna góra-dół zagłówka. Wysuw siedziska, dzięki któremu odpowiednio dopasujemy siedzisko do wyższej lub niższej osoby oraz regulacja wysokości.
Poznaj warianty krzeseł Xenium Krzesło Xenium posiada trzy warianty. Pierwszym z nich jest oparcie Duo back w postaci tzw. „płuc”, które idealnie dopasowują się do naszych pleców. Kolejną wersją jest oparcie pełne, w całości tapicerowane materiałem lub skórą, bądź eko-skórą. Ostatnią opcją jest pełne oparcie tapicerowane siatką, lekkie i przewiewne. Do każdego wariantu fotel możemy wyposażyć w zagłówek oraz wedle wyboru z jeden z dwóch rodzajów podłokietników oraz innych elementów dodatkowych jakie będziemy preferować. Fotel posiada wiele opcji i dopasuje się do każdego nawet najbardziej wymagającego użytkownika.
Scroll to Top