Xilium

Krzesła i fotele biurowe Xilium

Producent: Nowy Styl

Badania nad układem ruchu człowieka dowodzą, że aktywność fizyczna po pracy nie pomoże w odwróceniu negatywnych efektów siedzenia jeśli nie ruszamy się w biurze. Rozwiązaniem tego problemu w pracy biurowej (oczywiście poza zmienianiem pozycji podczas pracy z siedzącej na stojącą) jest dynamiczne siedzenie – takie, które zapewnia maksymalną ruchomość. Krzesło obrotowe Xilium marki Nowy Styl poza standardowymi mechanizmami, jak odchylanie oparcia i siedziska do tyłu, posiada również funkcję bujania na boki. Dzięki temu oparcie podąża za Tobą, gdy obracasz się do tyłu, sięgasz po coś po lewej czy prawej stronie. Kręgosłup w ruchu to kręgosłup elastyczny i dobrze odżywiony. Xilium jest produktem premium, łączącym wysiłki konstruktorów, technologów produkcji i projektantów.
Krzesło można wyposażyć w regulowany zagłówek i podparcie lędźwiowe. Oparcie możesz wybrać siatkowe lub tapicerowane. Dostępna jest opcja pianki termoelastycznej na siedzisku.
Xilium jest też produktem przyjaznym środowisku. Wdrożenie linii krzeseł Xilium odbyło się zgodnie z wytycznymi gospodarki o obiegu zamkniętym. W gospodarce o obiegu zamkniętym istotne jest to, żeby odpady – jeżeli już powstaną – były traktowane jako surowce wtórne. Dlatego komponenty krzesła Xilium są łatwo demontowalne i podlegają segregacji.
Scroll to Top