Epocc

Krzesła i fotele do jadalni Epocc

Producent: Bejot

Epocc to linia krzeseł zaprojektowanych na wzór z lat 50-tych. Oparcie połączone z siedziskiem metalową konstrukcją o prostych kształtach. Z podłokietnikami otwartymi z przodu lub bez podłokietników. To w jego prostym designie tkwi urok. Nadają w pomieszczeniu tak nietuzinkowego klimatu, że naprawdę potrafią zauroczyć i nadać ciekawego charakteru. Dodatkowo posiadają podłokietniki lub opcję z pulpitem składanym, a także możliwość zamontowania pod siedziskiem kosza na gazety. Dodatkowo szeroka gama tkanin do wyboru oraz dostępność w korzystnej cenie, a także wersja krzeseł na wysokim stelażu w opcji typu hoker to kolejne atuty krzeseł Ariz.

Zalety krzeseł Epocc

Krzesła Epocc to proste rozwiązanie, które wprowadzi niesamowite efekt w przestrzeniach. Ciekawym elementem w tym modelu są jego podłokietniki, tak skonstruowane, że można na nich powiesić krzesło o blat stołu i bez problemu w trakcie sprzątania umyć podłogę, a jednocześnie minimalizują miejsce w pomieszczeniu. Są także małe gabarytowo i bardzo wygodne, każdy użytkownik będzie z nich zadowolony. Dodatkowo posiadają podłokietniki lub opcję z pulpitem składanym, a także możliwość zamontowania pod siedziskiem kosza na gazety. Dodatkowo szeroka gama tkanin do wyboru oraz dostępność w korzystnej cenie, a także wersja krzeseł na wysokim stelażu w opcji typu hoker to kolejne atuty krzeseł Ariz.

Przeznaczenie krzeseł Epocc

Krzesła Epocc sa kierowane głównie do:

  • przestrzeni kawiarniano-restauracyjnych
  • sal konferencyjnych
  • przestrzeni mieszkalny
  • oraz do każdej nietypowej przestrzeni, w której chcemy wprowadzić styl vintage

Design krzeseł Epocc pasuje idealnie w delikatnie zaaranżowane przestrzenie. Dodatkowo dzięki funkcji jakie spełniają ich podłokietniki wieszając krzesło na blacie stołu możliwe jest łatwe sprzątanie w miejscach gdzie często jest taka potrzeba. Natomiast pasują także jako krzesła konferencyjne czy krzesła wypoczynkowe do innych unikatowych przestrzeni. Funkcjonalność i skromny wygląd krzeseł Epocc pozwoli im odnaleźć się w każdej przestrzeni.

Poznaj warianty krzeseł Epocc

Epocc jest prostym krzesłem dlatego posiada trzy wysokości. Niskie krzesło stacjonarne ze stelażem na czterech prostych nogach z podłokietnikami lub bez z osobnym oparciem i siedziskiem, połączone jedynie metalową konstrukcją. Kolejnymi opcjami jest wersja hoker o dwóch wysokościach średniej i wysokiej, co nadaje mi większej funkcjonalności w dopasowaniu się do stołu bądź baru przy którym chcemy do ustawić. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest tapicerowanie krzeseł Epocc, można łączyć materiały, poprzez obicie siedziska i oparcia w innych tkaninach i nadać mu żywiołowości. Metalowa konstrukcja malowana jest proszkowo w standardowych kolorach: białym, szarym, antracytowym, czarnym, a także chromowana lub za dopłatą malowana na kolor miedź, co pozwala stworzyć bardziej luksusową odsłonę tego modelu.

Scroll to Top