Fendo

Krzesła i fotele do jadalni Fendo

Producent: Bejot

Fendo to proste krzesła do przestrzeni kawiarnianych, ale nie tylko – znajdą one również swoje miejsce w innych aranżacjach m.in. w salach konferencyjnych, poczekalniach czy przestrzeniach domowych.

Krzesła Fendo posiadają kilka opcji wykończenia:

  • Do kawiarni, czy stref jadalnianych proponujemy wersję tworzywową, łatwą do czyszczenia lub w wersji tworzywowej jako krzesło na wysokim stelażu typu hoker.
  • Do sali konferencyjnych odpowiednią opcją będzie tapicerowanie oparcia siatką i siedzisko z materiału.
  • Do domu możemy zaproponować opcję w całości tapicerowaną w przyjemnej w dotyku tkaninie jeżeli będą to krzesła do salonu lub krzesła do gabinetu w opcji tapicerowanej skórą. W poczekalni za to spełni swoją funkcję jako ławka łącząca od 2 do 5 siedzisk.

Poznaj zalety krzeseł kawiarnianych Fendo

Fendo jest to krzesło posiadające wiele możliwości swojego wykończenia. Ich zaletą jest elastyczność w dopasowaniu się do wnętrza, prosty i elegancki design oraz możliwość łatwego utrzymania w czystości. Krzesła Fendo znajdują zastosowanie nie tylko w przestrzeniach kawiarniano-restauracyjnych, ale również dzięki zastosowaniu różnych wykończeń z powodzeniem znajdą swoje miejsce w poczekalni, sali konferencyjnej czy wykładowej.
W przestrzeniach kawiarnianych możemy użyć wykończenia z tworzywa w wersji standardowego krzesła lub wysokiego hokera, w poczekalni postawimy ławkę, w sali konferencyjnej wstawimy z wersją siatki na oparciu, a do gabinetu zaproponujemy tapicerowane w skórze. Czy to nie jest idealne krzesło?

Sprawdź dostępne warianty krzeseł kawiarnianych Fendo

Krzesła Fendo posiadają kilka możliwych wariantów wykończenia. Do przestrzeni jadalnianych najlepiej odnajdą się w wersji standardowego krzesła na czterech nogach lub płozie z tworzywowego siedziska, ułatwiającego utrzymanie czystości. Dodatkowo mogą one posiadać podłokietniki z nakładkami. Wersję na płozowych nogach możemy zakupić również w wersji wysokiej jako krzesło typu hoker. Kolejną wersją wykończenia jest tapicerowane oparcie i siedzisko. Może być ono w tapicerce materiałowej lub skórzanej. Dodatkowa opcją w wersji tapicerowanej jest oparcie wykończone również lekką i wygodną w użyciu siatką. Ostatnią wersją jaką proponuje rodzina krzeseł Fendo jest ławka, najczęściej używana w poczekalniach o możliwości tapicerowania w takich samych wersjach jak krzesła stacjonarne.

Scroll to Top