Zoom

Krzesła i fotele konferencyjne Zoom

Producent: Zoom

ZOOM to efektowne krzesło konferencyjne, nadające się nie tylko do sali spotkań, ale także do przestrzeni hotelowych, restauracyjnych czy domowych do przyjmowania gości. Fotele ZOOM to ciekawy w swoim wyglądzie, wygodny kubełek na różnych podstawach do wyboru, co ułatwia jego dopasowanie do wnętrz. Połączone oparcie z siedziskiem i podłokietnikami nadaje stabilności wykonania i ładnego zaoblonego kształtu.

Krzesła ZOOM znajdziemy w kilku wariantach. Kubełek zawsze wygląda tak samo, jedynie nadać możemy mu charakteru poprzez jeden z wielu dedykowanych mu materiałów i kolorów, natomiast ważną rolę w różnorodności pełnią podstawy do wyrobu na bazie drewna, metalu oraz aluminium. Opcja drewniana może być barwiona na wybrany kolor, metal malowany proszkowo, natomiast aluminium w eleganckiej formie polerowanej idealnie nadające się do eleganckich gabinetów i sali konferencyjnych.

Krzesła Zoom mają wiele zalet. Główną z nich jest komfort i wygoda jaką zapewniają. Kubełkowe siedzisko można tapicerować wysokiej jakości materiałami o odważnych kolorach. Ważnym aspektem krzeseł ZOOM jest również ich funkcjonalność dzięki ciekawym podstawom, które ułatwią umieszczenie ich w różnych przestrzeniach takich jak:

  • lobby hotelowe
  • poczekalnia w gabinecie SPA
  • wyposażenie sali konferencyjnej lub wprowadzenie ich w eleganckiej formie do gabinetu
Scroll to Top