Producent mebli Bejot wprowadził na rynek trzy nowe kolekcje: Flos, Fora i Epoce lounge.

Flos to komfortowe krzesła, fotele, ścianki i panele akustyczne niezbędne do wyposażenia każdej salki konferencyjnej i przestrzeni biurowej. 

Flos zapewnia szeroki wybór produktów, które doskonale spełnią swoją rolę zarówno we wnętrzach biurowych, jak i domowych gabinetach. W skład jego rodziny wchodzą: 

Fora to kolekcja holistycznie łączy ze sobą elementy wyrażające spokój i harmonię. Dzięki miękkim, organicznym kształtom meble doskonale udomawiają miejsca pracy, wprowadzając ciepły i biofiliczny klimat.

Inspiracją do stworzenia kolekcji było duńskie wzornictwo, którego kluczowymi elementami są proste linie i graficzne detale.

Fora to kolekcja miękkich i komfortowych sof, które z powodzeniem wprowadzają domowe ciepło i przytulność w otwarte przestrzenie biurowe i publiczne.

Minimalistyczna estetyka kolekcji Fora stanowi kwintesencję miękkich linii i starannie wykończonych płaszczyzn, o których wykonanie zadbano w każdym najmniejszym szczególe. Sofa modułowa jest jednocześnie prosta, uniwersalna i przytulna. Mięsiste i głębokie siedzisko gwarantuje wygodę

– kanapa dopasowuje się do ludzkiego ciała, zapewniając mu maksymalny komfort.

Epocc lounge 

Powiew designu lat 50. coraz częściej powraca do współczesnego wzornictwa. Najlepszym tego przykładem jest rozwinięcie naszej kolekcji Epocc o wersję lounge.

Miękka forma o zaokrąglonych krawędziach, płynna linia i połączenie innowacji z komfortem udowadniają, że historia lubi zataczać koło. Dzięki spójnym detalom idealnie współgra z pozostałymi elementami kolekcji. 

Scroll to Top