Szafy gospodarcze

Szafy gospodarcze

Producent: KART-MAP

Gdzie sprawdzą się szafy BHP? Metalowe szafy gospodarcze najczęściej są stosowane jako wyposażenie pomieszczeń socjalnych. Wykorzystywane są do przechowywania odzieży czy obuwia, ale także sprawdzą się idealnie do przechowywania materiałów czyszczących. Szafy gospodarcze najczęściej stosowane są w sklepach, firmach oraz pozostałych obiektach użytku publicznego. Umożliwią one przechowywanie np. przedmiotów osobistych czy odzieży personelu. Szafki metalowe sprawdzą się idealnie również do umieszczenia w nich środków czystości oraz drobnego oprzyrządowania wykorzystywanego np. do sprzątania. Przechowywanie wszystkich tych przedmiotów w jednym, bezpiecznym miejscu stanowi to duże ułatwienie dla pracowników. Dzięki temu, że nasze szafki gospodarcze są zamykane nie trzeba się martwić o swoje rzeczy osobiste. Konstrukcje wykonane są z wysokiej jakości stalowej blachy. Dodatkowo szafki są pokryte antykorozyjną powłoką lakierniczą, która zapewnia trwałość tych mebli. Wzmocnione drzwi, które są zabezpieczone zamkiem oraz otwory wentylacyjne pozwalają na komfortowe użytkowanie szafek gospodarczych. Gładkie powierzchnie ułatwią utrzymanie ich w czystości.

Metalowe szafy gospodarcze – wybierz idealny dla siebie model W trosce o zapewnienie naszym Klientom dopasowanych do ich potrzeb produktów, oferujemy możliwość wykonania szafek gospodarczych na nóżkach z regulatorami, a także na podstawach z ławką. To pozwala dostosować asortyment do indywidualnego zapotrzebowania.
Możliwość modyfikacji wnętrza szafki (np. dostosowanie przegrody, półki, drążka na ubrania) pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni mimo ograniczonej powierzchni. Zamykane szafy gospodarcze – dlaczego warto się w nie zaopatrzyć? Metalowe szafy gospodarcze to gwarancja trwałości. Stabilna konstrukcja odpowiada za bezpieczeństwo, a specjalne powłoki pozwolą też na łatwe utrzymanie szaf BHP w czystości. Zapewnienie swoim pracownikom zamykanych szaf gospodarczych znacząco wpłynie na zwiększenie ich komfortu i wygody pracy.
Scroll to Top